REFERENCE LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR

Letní dětské táboryReference - Malý tvůrce - dětský výtvarný tábor

Dobrý den,

Tábor jsem našla náhodou, protože všechny v blízkosti byly už obsazené. Jako matka dcery, která nemá ráda nové kolektivy, jsem měla strach, že se jí nebude na táboře líbit, že bude smutnit a že nebude samostatná. Na prvním táboře jí bylo sotva 8 let. A je fajn, že je tábor i pro menší děti. Tábor jsem vybírala podle zaměření "Malý tvůrce", protože dcera ráda vyrábí. Před táborem jsem měla spoustu dotazů na pana Jirku, ale ujistil mě, že mají zkušenosti s vedením tábora, a tak dcera odjížděla na tábor a já byla vybavena všemi informacemi, které jsem potřebovala, včetně popisu cesty do Strachotína. Ubytování ve Strachotíně bylo podle mých představ, nemám ráda tábory, kde děti spí venku za každého počasí ve stanu. Program byl perfektní - seznamovací hry, vyrábění, koupání. Strava domácí a také skvělá - dle mé dcery, která je celkem vybíravá. Nejvíce jsem však ocenila spousty fotek z tábora a detailní popis celého dne. Verča na fotkách byla spokojená a já tím pádem pak také. Dcera byla letos již podruhé a příští rok pojede určitě znovu. Těší se už teď. Dcera jezdí pouze na tento tábor, protože je skvělý, včetně táborového týmu. A také v neposlední řadě krásné okolí a příroda.

Moc děkujeme
Šárka Pánová
Vranov nad DyjíReference - Dětský letní tábor - Prostě dovolená

Dobrý den,

níže posílám referenci k Vašemu táboru.

Můj syn se zúčastnil tábora podruhé a pokaždé jsme byli moc spokojeni. Tábor se koná v krásném prostředí, děti se vrací domů plní zážitků. Už když děti z tábora odjížděly, tak si mezi sebou domlouvaly, jak se tam potkají příští rok zase. Oceňuji, že děti měly opravdu celý den zabezpečený program a vedoucí se jim věnovali. Byly výlety, hry, společné tvoření, ... Komunikace byla super, mně osobně moc vyhovovalo, že byly každý den fotky na facebooku i s popisem, co se ten dělo. A ještě dávám velké plus jídlu, které bylo pro děti připravováno. Už se těšíme na příští léto zase na táboře.

Jana Waicová, Olomouc


Reference - Malý tvůrce - dětský výtvarný tábor

Dobrý den,

Můžeme naprosto zodpovědně každému tyto tábory doporučit. Děti jsou ve velmi pěkném prostředí, ubytovaní velmi hezké v krasném penzionu s perfektním vedoucím a celým kolektivem, který se o děti vzorně stará. Naše Lilianka tam byla už dvakrát, vždy naprosto spokojena a o jiném táboře už neuvažuje a těší se na příští.

V.Š.Reference letní tábor Dětský tábor doporučení

Reference - Malý tvůrce - letní výtvarný tábor

Dobrý den.

Přihlásili jsme naši Lilianku na tábor ve Strachotíně. Jednání s vedoucím i ostatními členy kolektivu bylo velmi příjemné, byli ochotni a ve všem vycházeli vstříc. Ubytovaní bylo velmi hezké, čisté. Strava byla také velmi dobrá a pestrá a dětem jistě chutnala. Denně jsme si mohli prohlížet stránky s fotografiemi, ze kterých je vidět mnoho hezkých vypovídajicích věci o celém táboře. Liliance se tam velmi líbilo, výlety, hry, táboráky, a tvořivé zaměstnáni a zábavy, některé tvořivé chvilky si užíva i po táboře doma. Tábor jistě patří k těm nejlepším u nás a jistě bychom ho doporučili mnoha dětem a jejich rodičům.

Pokud to vyjde tak se těšíme na příští tábor.
S pozdravem
Liliančini pěstouni.


Reference - Malý tvůrce - dětský letní výtvarný tábor

S táborem na Moravě jsme velmi spokojeni, naší Kačce se tábor velmi líbil, už samo uvítání s občerstvením bylo milé, celkově panovala bezva atmosféra, vedoucí prý byli prima a zábavní, program nabitý vhodně zvolenými činnostmi. Okolí i penzion super! Komunikace byla vždy velmi rychlá, každý den jsme se těšili na nové fotografie na Facebooku, kde jsme byli také informováni o průběhu dne, a to nás vždy ujistilo,že je naše dcera v dobrých rukách.

Mgr. Monika KuckováReference - Malý tvůrce - dětský výtvarný tábor

Dobrý den,

dcera byla z pobytu nadšená, jak z prostředí tak i z kreativity nabízených aktivit a výletů. Jako rodič s povděkem kvituji s jakou péči bylo o naše dítě postaráno po všech stránkách a určitě budeme příští rok provádět rezervaci včas a z dostatečným předstihem.

Mahdal


Reference tábor Strachotín Doporučení tábor Strachotín

Dětský letní tábor - Prostě dovolená

Dobrý den,

V létě se má dcera zúčastnila Vašeho táboru. Při příjezdu nás přivítaly usměvavé tváře a nic nebylo problém. Okolí a ubytování bylo moc hezké, denně jsme se doma koukali na fotky a program dne. Dcera byla spokojená, žádný problém nenastal. Zdravíme celý tým.

Chýlkovy z Návsí


Dětský letní tábor - Malý dobrodruh a Malý tvůrce

Dobrý den,

V roce 2017 byl vnuk na dvou turnusech tábora - Malý tvůrce a Malý dobrodruh - a byl nadšený. Tábor hodnotím jako vysoce nadstandardní - útulné ubytování, profesionální a kamarádský přístup vedoucích, kvalitní a bohatá strava. Velmi pestrý a různorodý program pro děti, tvoření, hry, výlety, koupání a spousta dalších aktivit. A navíc návštěva televize a tvoření pro pořad Šikulové. Velmi ráda přihlásím dítě znovu.

Ivana Pijaková


Reference - Malý tvůrce - dětský výtvarný tábor

Ráda bych přidala taky velice kladné hodnocení tohoto tábora. Dcera jela už tento rok po druhé a vždy se vrátila velmi spokojená, se spoustou nových zážitků. Ubytování je umístěno do krásné přírody Pálavy. Takže vřele všem doporučuji.

Jana Spáčilová


Reference - Malý tvůrce - dětský výtvarný tábor

Moje dcera si z tábora přivezla úžasné vzpomínky a zážitky. My jako rodiče velice oceňujeme kvalitu ubytování, zábavy a standartu péče o naši ratolest. Moc děkujeme a určitě se uvidíme opět za rok.

Růžena Gromanová


Super tábor reference Nejlepší tábor reference

Reference - Malý tvůrce - výtvarný tábor

Zdravíme do Strachotína.

Barča říkala, že příště na tábor jedině zase k Vám, takže velká spokojenost, děkujeme!

B.V.


Reference - Dětský letní tábor - Prostě dovolená

Viki bola na tábore už druhýkrát a opäť nesklamal. Krásny týždeň plný zážitkov. Len teraz sa jej od rána zastavila pusa. Veľká, preveľká vďaka všetkým, čo sa podielali na "Prostě dovolená". Ďakujeme a tešíme sa na budúci rok.

K.P.


Reference - Malý tvůrce - výtvarný tábor

Dětský tábor ve Strachotíně byl přesně takový, jak jsme podle stránek očekávali. Ubytování v pořádku, čisto, útulno. Vedoucí na první pohled inteligentní, pohodoví lidé. Domácí strava a možnost se domluvit, pokud dítě něco nejí(jako náš syn- ovocné knedlíky bez ovoce, palačinky bez ovoce). Fotky jsem každý den hltala očima a podle výrazu tváří jsem mohla být klidná, což je fajn. Jediným problémem byl nedostatek kluků, přesněji řečeno 2 kluci na turnusu. Ovšem strachotínští uvažují o čistě chlapeckém turnusu. Tábor mohu doporučit jako tábor pro děti, které by se na klasickém "velkokapacitním táboře" mohly cítit ztracené. Pokud jde o komunikaci při objednávání a platbě, nebyl žádný problém.

Markéta Minárová, matka 11leté dcery a 8letého syna


Reference tábor Doporučení letní tábor
Reference - Malý tvůrce - výtvarný tábor

Dcera byla z tábora unešená, záměrně jsem jí přihlásila na výtvarný tábor, protože ráda vyrábí a byl to nejlepší dětský výtvarný tábor, na jakém kdy byla. Strava výborná(naprosto byla nadšená z ovocných knedlíků a z výroby vlastní pizzy), vedoucí úžasní, program krásně vymyšlený tak, aby se dětem činnosti střídaly (vyrábění, koupání na koupališti, venkovní hry), karneval a další... Tento tábor hodnotíme jako nejlepší, infomovanost z každého dne z fotografiemi skvělá, komunikace na začátku tábora s vedoucím i na konci také skvělá, jedním slovem paráda.

Dcera se chystá příští rok rozhodně znova a i rovnou se sestřenicí :-).
Ondrovi,Praha


Reference - Dětský letní tábor - Prostě dovolená

Ahoj Jirko,

jelikož čas strašně letí a jedna dvě tu bude čas přemýšlet co s dalším létem.......určitě tábor u tebe určitě rezervuji. Jelikož jsem měla tu čest Vás všechny poznat lépe, nevím, zda se tomu dá říkat vůbec tábor. Mé vzpomínky na tábory jsou pouze odpuzující, ale ten Váš je fakt super. Myslím, že děti na dovolené s rodiči si neužijí tolik pozornosti, nápadů a různých her, jako u Vás. Jsem ráda, že jsem Vás před 2 roky náhodou objevila a myslím, že kluci budou jezdit, co jim věk a také moje peněženka bude stačit .-) :-D. Místo samotné je úplná nádhera, to nemluvím o krásném a pohodlném ubytování, výborné domácí kuchyni a dobré náladě, takže přeji hodně štěstí, ať se daří, aby jste dál mohli dělat tolika dětem radost. Měj se krásně a těšíme se s klukama příští rok.

Alča, Robča a OnďaReference - Dětský letní tábor - Malý tvůrce

Dobrý den.

.. na tento tábor jsme přihlásili našeho syna už podruhé. Můj "akční" syn se na táboře vždy velmi "vyřádil". Vedoucí byli velmi přátelští, prostředí nádherné, ubytování čisté, nové, přístup k dětem absolutně bezvadný. Jsme všichni nadšeni a víme, že našeho syna na tento tábor přihlásíme v příštím roce znovu.

L.H., Benešov u PrahyReference - Zážitkový tábor - prostě dovolená

Dobrý den všem.

Syn s dcerou byli letos poprvé na táboře Prostě dovolená. Přijeli úplně nadšení, což nebývá tak časté neboť puberta s nimi začíná mávat. Líbilo se jim vše - hry, dovádění, náplň dne, vedoucí a světe div se - dokonce jim i chutnalo jídlo.:-) V dalším roce pojedou zase a už se těší. Je mi jen líto, že jsem tento tábor objevila tak pozdě. A ještě jedna důležitá věc - syn má zdravotní problémy, tudíž jsem měla trochu obavy, ale musím říci, že o něho bylo velmi dobře postaráno. Děkuji za vše.

KovářováReference - Dětský letní tábor - Výtvarný tábor

Dobrý den všem organizátorům dětského tábora Morava.

Jelikož dnes mají děti pololetní vysvědčení,tak hodnocení vašeho tábora vezmu tak nějak školní formou.
Komunikace a informovanost 1+
Ubytovací prostory 1+ / trochu nadstandard/
Vedoucí působili příjemným dojmem a profesionálním přístupem. 1+
Informace i fotodokumentace na vašich stránkách je na velice dobré úrovni 1+
Dcera vyjádřila velkou spokojenost s celým pobytem a už se těší na další tábor,z mojí strany dávám 1+
Dcera je gurmán,proto si velice pochvalovala jídla vařená vedoucím-Mexičanem.
Jelikož je celkem zručná velice ji bavilo vyrábění různých výrobků a nadšená byla z celého pobytu na táboře. Rozhodně budu Váš dětský tábor doporučovat. Závěrem bych Vám chtěl vyjádřit obdiv a uznání,jelikož si dokážu představit to úsilí ukočírovat a vymyslet zábavu pro tolik dětí. Přeji Vám mnoho zdaru v dalším pokračování.

Nikola + Vladimír Hrzánovi z Veverské Bítýšky.Z rozhovoru o našem dětském táboře s Ladislavem Vencálkem
- člen klubu olympioniků

Mám dvě malé děti, které se loňský rok (2014) zúčastnily tábora v Jižních Čechách. Právě zde byly stejní vedoucí, kteří se pustili do tohoto projektu a pořádají tyto letní tábory. Mně „rodiči“, stačilo vidět nadšení mých dětí, když se vrátily domů. Ta přemíra zážitků a aktivit, kterými se mě chlubily a kterými mě neustále zaplavovaly, nebraly konce. Celý rozhovor "ZDE"


Také o nás napsali:

Ve veganské kuchařce zde ...Reference od dětí z tábora - pozdravy rodičům z dětského tábora


Proč právě s námi?

- Tábor bez kompromisů - Výjimečné místo pobytu - Nadstandardní ubytování - Exkluzivní výlety v ceně - Zkušení vedoucí - Propracovaný program - Wi-fi připojení - Malý kolektiv - Kvalitní domácí strava - Vhodné i jako tábor "poprve"

Naše tábory

Ověřeno

Českou televizí

Česká televize Déčko