Místo pobytu dětského letního tábora

Obec Strachotín leží 35 km jihovýchodně od Brna v těsné blízkosti Novomlýnských nádrží. Obec se nachází 4 km od CHKO Pálava, 15 km od Mikulova a 20 km od Lednicko- Valtického areálu.

Pálava

Je to malá obec zaměřená především na turismus. Na jaře se obec stává častým místem pro školní výlety. V letních měsících je pak hojně vyhledávána rodinami s dětmi, aby tu strávili své prázdniny. Obcí vede několik turistických tras. Například po „červené“, na které chystáme výlet až na Pálavské vrchy.

Ubytování

GPS: 48°54′34.409”N 16°38′8.506”E

 

Penzion

Stylový penzion, který je nově postavený, se nachází v nádherné lokalitě, téměř na konci Sklepní ulice a zároveň naproti „Strachotínského rybníku“.

Ubytování penzion Ubytování penzion

Pokoje - zázemí

Děti jsou ubytovány ve dvou až pětilůžkových pokojích. Při včasném objednání pobytu můžeme zaručit ubytování i skupinkám kamarádů. Penzion disponuje prostornou společenskou místností, která je určená ke společným hrám. Dále tu jsou dvě menší koupelny. V přízemí se pak nachází druhá velká místnost se stylovým krbem, kuchyňkou a posezením, kde je podávána strava a je v plánu zde uspořádat i vlastní diskotéku.

Ubytování Ubytování

V penzionu je možno zdarma připojení k WIFI.


Virtuální prohlídka v penzionu na táboře.


Před penzionem

Před penzionem se pod staletými kaštany nalézá menší plocha k drobným hrám se zastřešenou pergolou chránící děti před sluncem a špatným počasím. Tady budeme s dětmi často tvořit a vyrábět.

Okolí penzionu

Asi 200 metrů od penzionu, přímo u rybníka pod hrází, se nachází malá louka vhodná k mnoha hrám. Hned vedle je pak lesní kopcovitý terén ideální pro náročnější hry. Pro míčové hry je pak možno využít obecní hřiště. Další vyžití v okolí penzionu je spojeno s výlety. Podrobněji o výletech zde...


Proč právě s námi?

- Tábor bez kompromisů - Výjimečné místo pobytu - Nadstandardní ubytování - Exkluzivní výlety v ceně - Zkušení vedoucí - Propracovaný program - Wi-fi připojení - Malý kolektiv - Kvalitní domácí strava - Vhodné i jako tábor "poprve" - Uskutečněno již přes 60 turnusů

Naše tábory

Ověřeno

Českou televizí

Česká televize Déčko