Místo pobytu dětského letního tábora

Obec Strachotín leží 35 km jihovýchodně od Brna v těsné blízkosti Novomlýnských nádrží. Obec se nachází 4 km od CHKO Pálava, 15 km od Mikulova a 20 km od Lednicko- Valtického areálu.

Pálava

Je to malá obec zaměřená především na turismus. Na jaře se obec stává častým místem pro školní výlety. V letních měsících je pak hojně vyhledávána rodinami s dětmi, aby tu strávili své prázdniny. Obcí vede několik turistických tras. Například po „červené“, na které chystáme výlet až na Pálavské vrchy.

Ubytování

GPS: 48°54′34.409”N 16°38′8.506”E

 

Penzion

Stylový penzion, který je nově postavený, se nachází v nádherné lokalitě, téměř na konci Sklepní ulice a zároveň naproti „Strachotínského rybníku“.

Ubytování penzion Ubytování penzion

Pokoje - zázemí

Děti jsou ubytovány ve dvou až pětilůžkových pokojích. Při včasném objednání pobytu můžeme zaručit ubytování i skupinkám kamarádů. Penzion disponuje prostornou společenskou místností, která je určená ke společným hrám. Dále tu jsou dvě menší koupelny. V přízemí se pak nachází druhá velká místnost se stylovým krbem, kuchyňkou a posezením, kde je podávána strava a je v plánu zde uspořádat i vlastní diskotéku.

Ubytování Ubytování

V penzionu je možno zdarma připojení k WIFI.


Virtuální prohlídka v penzionu na táboře.


Před penzionem

Před penzionem se pod staletými kaštany nalézá menší plocha k drobným hrám se zastřešenou pergolou chránící děti před sluncem a špatným počasím. Tady budeme s dětmi často tvořit a vyrábět.

Okolí penzionu

Asi 200 metrů od penzionu, přímo u rybníka pod hrází, se nachází malá louka vhodná k mnoha hrám. Hned vedle je pak lesní kopcovitý terén ideální pro náročnější hry. Pro míčové hry je pak možno využít obecní hřiště. Další vyžití v okolí penzionu je spojeno s výlety. Podrobněji o výletech zde...


Penzion 2

Pro Zážitkový tábor - Adventure week a Prostě dovolená 2. turnus- máme ubytování i v tomto penzionu

Penzion je vzdálen od hlavního asi 60 metrů. Je rozdělen na dva samostatné apartmány, které jsou plně vybaveny.

Ubytování ve Strachotíně Ubytování Strachotín Ubytování Zážitkový tábor Ubytování Adventure week

Proč právě s námi?

- Tábor bez kompromisů - Výjimečné místo pobytu - Nadstandardní ubytování - Exkluzivní výlety v ceně - Zkušení vedoucí - Propracovaný program - Wi-fi připojení - Malý kolektiv - Kvalitní domácí strava - Vhodné i jako tábor "poprve"

Naše tábory

Ověřeno

Českou televizí

Česká televize Déčko