Náš táborový tým

Lucka M.

Jirka Frieb - Mexičan

Uvidíte mě na těchto turnusech:
Prostě dovolená 1., 2.a 3. turnus turnus
Malý tvůrce 1. a 2. turnus
Kuchařský tábor 1. a 2. turnus
Malý dobrodruh 1. a 2. turnus

Už jako dítě jsem jezdil rád na dětské tábory, ještě dnes si vzpomínám na různé hry a kamarády. Později jsem byl jako instruktor, vedoucí a hlavní vedoucí. Tato práce s dětmi a pro děti se mi líbí. Tak trochu mě vrací do dětských let a proto se vždy snažím vytvořit plnohodnotný program, aby z něj měly děti na táborech spousty zážitků a dojmů tak jako já, když jsem byl malý. Moje začátky v roce 2000 byly s organizací dům dětí a mládeže v Hustopečích a Břeclavi. Pak jsem rozšířil svoji působnost po celé republice. Začal jsem jezdit jako vychovatel pro školy v přírodě. Nyní jsem najímán přímo školami na různé akce během roku - školy v přírodě, matematická soustředění, lyžařské výcviky a školní výlety, kde zajišťuji další vychovatele, zdravotníky a především program pro děti. Také jsem se nechal najímat různými organizacemi a cestovními kancelářemi a začal jezdit i na dětské tábory u moře, kde jsem dostával na starost autobus dětí, vybral si svoje vedoucí a jelo se na předem určené místo. Dnes už mám za sebou něco přes 60 různých akcí s dětmi (tábory pro teenagery i děti, školy v přírodě, anglické tábory, výtvarné tábory,klasické tábory, tábory se zaměřením a spousty dalších...). Dětské tábory u moře pro děti i teenagery mě inspirovaly k vytvoření pobytů pro děti v České republice s bohatým programem a odpočinkem zároveň a to v České republice za mnohem přijatelnější ceny.

Subrovas

Šárka Šubrová

Uvidíte mě na turnuse:
Malý tvůrce 1.

Mé jméno je Šárka a je mi 25 let. Ráda bych Vás tímto pozdravila a sdělila Vám pár slov o sobě. Práce s dětmi mne velice baví, což vystihuje i můj současný obor. Jsem studentkou posledního ročníku magisterského oboru Speciální pedagogika – učitelství a ráda bych se po ukončení studia nadále věnovala dětem. Ať už jako paní učitelka v mateřské či základní škole, nebo pracovala s dětmi v jiném zařízení. Po prvním ročníku bakalářského studia jsem jela poprvé jako vedoucí oddílu na letní tábor, kde jsem měla na starosti děti zhruba od sedmi do třinácti let. Tábor se mi velice zalíbil, a proto jsem pak každé další prázdniny trávila na letním táboře. Většina táborů byla zaměřená tematicky, ať už to byla Hvězdná brána, Piráti z Karibiku či Apači a ve Strachotíně jsem si vybrala výtvarná tábor Malý tvůrce. Sama dodnes vzpomínám na tábory, kterých jsem se účastnila ještě jako dítě a odnesla si z nich plno pěkných zážitků a vzpomínek. Kromě povinných školních praxí a letních táborů čerpám nové podněty a zkušenosti s dětmi při občasné výpomoci v dětské skupině. V dětské skupině mám na starosti děti od dvou do pěti let a největší odměnou při této práci je pro mne dětský úsměv, který nelze vyměnit za nic jiného.

Andrea Jacková

Andrea Jacková

Uvidíte mě na těchto turnusech:
Prostě dovolená 2. a 3. turnus
Malý dobrodruh 2. turnus

Ahoj všichni, Jmenuji se Andrea. Na dětské tábory jezdím od svých šesti let a s dětmi pracuji už několik let. Od 15ti let jezdím jako vedoucí na tábory a školy v přírodě. Tři roky jsem pracovala v zahraničí jako aupair, učila ve školce a první třídu na základní škole v USA. Teď studuji na Masarykově univerzitě obor Učitelství pro mateřské školy, pracuji jako chůva a doručovatelka angličtiny. Minulý rok jsme se mohli potkat na dvou turnusech ve Strachotíně, kde jsme si užili hodně legrace a věřím že letošní tábory si užijeme také.

Barbora koukalová

Barbora Koukalová

Uvidíte mě na turnuse:
Prostě dovolená 1. turnus

Ahoj, jmenuji se Bára a studuji psychologii na Masarykově univerzitě v Brně. Volné chvíle nejradši trávím aktivně – cestováním, výlety, turistikou, jízdou na kole a dalšími aktivitami s kamarády, rodinou nebo s dětmi na táborech a školách v přírodě. Celé dětství jsem každoročně jezdila na letní tábory a už tehdy jsem věděla, že v tom budu později pokračovat jako vedoucí. K práci s dětmi mě ale nejvíce inspiroval můj, nyní devítiletý, bratr. Od malička mu věnuji spoustu času a energie, vymýšlím pro něj a jeho kamarády nejrůznější aktivity a snažím se ho rozvíjet. Tento přístup jsem přenesla také do své role au-pair, instruktorky a táborové vedoucí. Zejména jsem si oblíbila tábory ve Strachotíně, a to především pro jejich pohodovou, rodinnou atmosféru a jedinečnou lokalitu. Vím, jak moc je důležité, abychom se dětem aktivně věnovali a vytvářeli jim radostné zážitky – umožňujeme jim tak, aby se rozvíjely a vytvořily si šťastné vzpomínky, které jim zůstanou po celý život

Vedoucí Stárková Tereza

Tereza Stárková

Uvidíte mě na turnusu:
Malý tvůrce 1. turnus

Jmenuji se Tereza a právě dokončuji studium psychologie na Univerzitě Karlově. Na prvním táboře jsem byla v 7 letech a každý další rok jsem jela minimálně na jeden. Propadla jsem kouzlu táborového světa, a tak jsem v 18-ti začala jezdit jako vedoucí. Baví mě vymýšlet a připravovat program pro děti, ať už hry, výlety nebo výtvarné činnosti. Ráda vidím, když děti se mohou rozvíjet při hrách a hledat si nové kamarády. Rok a půl jsem docházela jako dobrovolnice do Fakultní nemocnice v Motole na dětskou neurologii a ORL, kde bylo mým cílem zpříjemnit pobyt dětí v nemocnici různými hrami, malováním a vyráběním. V současnosti pracuji jako konzultantka Linky bezpečí, můj obvyklý kontakt s dětmi je tedy po telefonu, někdy se starostmi, jindy s radostmi. Na táborech pak o to raději vidím děti, když jsou šťastné. Mám ráda Harryho Pottera, cestování, kreslení, plánování a organizování čehokoli. Ráda si čtu, peču cukroví, běhám a lyžuji.

Magdaléna Bílovská

Magdaléna Bílovská

Uvidíte mě na turnuse:
Malý dobrodruh

Jmenuji se Magdaléna, děti mi říkají Maggie (Megí) Vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Brně - obor pedagogické lyceum. Práce s dětmi byl můj sen už od základní školy. Proto jsem v průběhu studia na střední škole odcestovala na půl roku do Anglie, jako Au-pair, kde jsem se na plný úvazek starala o tři děti ve věku 3, 4 a 5 let. Zde jsem i absolvovala kurz anglického jazyka a získala certifikát. Po vystudování školy jsem pracovala v miniškolce, kde jsem se starala o děti do 3 let, nárazově hlídala děti všeho věku v rodinách a doučovala český jazyk a angličtinu. Od 15 let jezdím na tábory pro astmatické děti, nejdříve jako praktikantka, poté vedoucí. S moji matkou, učitelkou na prvním stupni, jezdím na školy v přírodě, jako výpomoc s programem a hlídáním. Mé poslední pracovní působiště je soukromá mateřská školka. Mezi mé zájmy patří sport, hudba a divadlo. Hrála jsem 10 let soukromě na klavír a s dětmi velmi často a ráda hraji a zpívám známé písničky. Navštěvovala jsem 5 let hudebně dramatický obor a sólový zpěv.

lo

Lucka Nováková

Uvidíte mě na těchto turnusech:
Malý tvůrce 2. turnus

Ahoj, jmenuji se Lucka a studuji psychologii na Masarykově univerzitě v Brně. Na tábory jsem jezdila od malička, především na jazykové a výtvarné. Jakožto jedno z nejstarších dětí v rodině jsem v hlídala vše nové, co se narodilo a postupně rostlo, mám tedy zkušenost především s menšími dětmi, ale i s těmi cca do 3. třídy. V rámci dobrovolné praxe jsem asistovala dětem ve speciální a praktické škole Ibsenka v Brně a chystám se na prázdninovou výpomoc v Klokánku. Myslím, že přijetí a možnost sebevyjádření a individuality je pro děti základem pro spokojený život. Letní tábor v malé skupině, která toto umožňuje, strávený v přírodě, s příležitostí udělat si nové kamarády a věnovat se činnostem, které dětem dělají radost, je určitě příjemná cesta, jak je podpořit. Ve volnu moc ráda maluji a tvořím, čtu, cestuji, trávím čas s kamarády, počítaje zvířata…

Drahošová L.

Lenka Drahošová

Za ten čas, co „pracuji“ s dětmi – spíš tuhle činnost beru jako zábavu – jsem prošla jistou progresí. Začínala jsem jako praktikantka na DDM v Břeclavi (dnes CVČ Duhovka). Dovršením osmnáctého roku jsem postoupila na vedoucí a současně získala také výuční list v oboru kuchařka – servírka. Má studia poté pokračovala dál a mé působení mezi dětmi taktéž. Jezdila jsem jako vedoucí, jak na dětské tábory, tak i na školy v přírodě ve spolupráci se ZŠ Na Valtické. Avšak vzhledem k získané „odbornosti“ kuchaře, jsem byla více a více žádaná, abych děti nakrmila. Tak jsem se přesunula za plotnu a výdejní okénko :) Uplynulo mnoho let a činnost kuchařky, vedoucí a kamarádky na táborech, výletech, akcích i v soukromém životě účastníků mě neomrzela. Dodnes, i když teď v časově omezeném rozsahu, jezdím na různé typy akcí a své „klienty“ jsem rozšířila o dospělé, se kterými ve spolupráci se spolkem Tricephalus pořádáme akce podobné dětským táborům, ale zaměřené na zletilé účastníky. Domnívám se, že i když je v životě spousta věcí, které nás ne vždy těší, člověk se nemá zapomenout bavit a hrát.

Štěpán Havlíček

Štěpán Havlíček

Uvidíte mě na těchto turnusech:
Prostě dovolená 1. turnus

Ahoj, jmenuji se Štěpán Havlíček a je mi 21 let. Momentálně studuji na Vysoké škole polytechnické Jihlava. Na tábory jsem jezdil už jako malý a po nějaké době se z mé role dítěte stala role vedoucího. Na letní tábory jezdím jako vedoucí čtyři roky, za které jsem posbíral mnoho zkušeností ohledně práce s dětmi. Ve volném čase se rád věnuji Nordic walkingu a cestování.

Rosa P.

Petr Rosa

Uvidíte mě na těchto turnusech:
Prostě dovolená 3. turnus

Ahoj, jmenuji se Petr. Devět let jsem na dětské tábory jezdil jako dítě každé prázdniny. Nyní, kdy jsem starší poznávám tábory i jako instruktor a vedoucí. Také rád učím děti novým věcem, jako například poznávat přírodu moderním způsobem. Mám rád sport všeho druhu a na táborech pomáhám s organizací zápasů. Jsem vstřícný člověk a proto se dokážu přizpůsobit každému dítěti individuálně. Myslím si, že jsem i celkem zábavný a doufám, že se budou bavit i děti.

Martina Tůmová

Martina Tůmová

Uvidíte mě na těchto turnusech:
Kuchařský tábor 1. a 2. turnus

Ahoj, jmenuji se Martina a v současné době dokončuji vzdělání na Univerzitě Karlově v Praze. Studuji obor Sociální pedagogika. Mám zkušenosti s prací ve speciálně logopedické školce, v praktické škole a v sociálně terapeutické dílně, kde jsem byla na praxi. S dětmi jsem pracovala i na škole v přírodě. Už odmala jsem se chtěla stát paní učitelkou a pracovat s lidmi, ať už s dětmi, seniory nebo handicapovanými. Jsem ráda, když mohu pomáhat těm, kteří o mou pomoc stojí a skutečně ji potřebují. Na druhou stranu se při této práci stále učím něčemu novému a při osobním kontaktu s lidmi mohou nastat nečekané situace, které se řeší bez jakékoli přípravy a to mě baví. Při práci s lidmi, dle mého názoru, nehrozí stereotyp. Zažívám stále nové a nové situace, příběhy a to je to, proč mě tato práce baví. Osobně mě velmi naplňuje a vím, že dělám něco, co má opravdu smysl.

Petra Pumrlová

Petra Pumprlová

Ahoj, jmenuji se Peťa a s dětmi pracuji moc ráda, ať už jako vedoucí tábora, doučovatelka nebo organizátorka nejrůznějších akcí pro děti. Pocházím z Brna, kde také studuji Vyšší odbornou školu zdravotnickou. Ve svém volném čase se věnuji hlavně latinsko-americkým tancům a výtvarné tvorbě, což ráda uplatňuji při práci s dětmi. Také mám ráda plavání, chození na procházky s pejskem a další sportovní aktivity, jako například volejbal nebo tenis. Díky pravidelnému hlídání dětí dokážu reagovat na individuální potřeby dětí a zajistit abychom si spolu strávený čas všichni užili :)

Lucka M.

Lucka Morová

Ahoj, jmenuji se Lucka, již léta jezdím jako koordinátorka na školy v přírodě. Také často jezdím na dětské tábory jako hlavní vedoucí, nebo zdravotnice. V mém slovníku nenajdete slovo "nemožné" a abych dokázala, že všechno jde, když se chce, s chutí všechno zkouším na vlastní kůži. Společně s Lenkou tvoříme dokonalý "team" a připravujem dětem ty nejbarevnější zážitky na výtvarném táboře nazvaném Malý tvůrce. Sama mám doma malého devítiletého "kutila". Společně malujeme snad na všechno možné a tvoříme spousty výtvorů, tak moc dobře vím, co dětské dušičky chtějí a potřebují. Snažím se o to, aby děti měly na tábory krásné vzpomínky , získaly nové zkušenosti a rády se vracely.

Adéla Sajfrtová

Adéla Saifrtová

Jsem "pančelka" v mateřské školce, která dlouho pobývala u klokanů, koal a žraloků daleko za oceánem (hlavou dolů ;) ), kde krom klasické školky ještě vnucovala rodný jazyk dětem z české komunity prostřednictvím sobotní jazykové komunitní školy. Láska k dětem ve mě kypěla už v mém dětství, kdy jsem byla doslova přitahována miminky a dětmi mladšího věku. Dělalo mi radost je rozesmát, ať už veselými kukučemi nebo vymýšlením různých her, zpěvem a tancem či jednoduše dětským blbnutím. Sama si sotva pamatuji, kdy jsem se z účastníka tábora stala nejprve pravou rukou vedocího (tuším kolem 15), a pak samostatnou vedoucí. Ačko-li mým největším zájmem je hudba a tanec, ráda vymýšlím i výtvarné, kutilské, dovedností a vůbec pohybové aktivity a hry, vaření a pečení, dramatické výjevy pro malé i velké a nejrůznější soutěže. S dětmi v Austrálii jsem často psala příběhy a nechala děti tyto příběhy ilustrovat. Je úžasné pozorovat, jak děti nabudí docela malinký nápadek, a když dostanou prostor, jejich kreativita a představivost nezná mezí. V Austrálii jsme uspořádali úžasný tábor pro naši českou komunitu, ve škole jsme každoročně pořádali spoustu tradičních oslav, akcí a soutěží (mimo jiné Noc s Andersenem, Létající Lízu, Výtvarná soutěž s Krtečkem apod.). Nikdy nezapomínám na to úžasné dítě ve mě, a pokud se rozhodne někdy schovat, hodně rychle ho najdu a šibalsky mu připomenu, že bez dětské radosti, je svět jen nudný sled událostí. A nudu - tu rozhodně dobrovolně nepěstuji! :)

Proč právě s námi?

- Tábor bez kompromisů - Výjimečné místo pobytu - Nadstandardní ubytování - Exkluzivní výlety v ceně - Zkušení vedoucí - Propracovaný program - Wi-fi připojení - Malý kolektiv - Kvalitní domácí strava - Vhodné i jako tábor "poprve"

Naše tábory

Ověřeno

Českou televizí

Česká televize Déčko